products

% 55 Translucency Diş Zirkonya Blokları 1220HV Vickers Sertlik

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: XTCERA
Sertifika: CE, FDA, ISO
Model numarası: TT
Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: Negotiable According to Quantity
Ambalaj bilgileri: kutu paket
Teslim süresi: 10working gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1500pcs/gün
Detay Bilgi
Malzeme: zirkonyum oksit Translucency: % 55
Gücü: ≥750Mpa sistem: Açık
Renk: A3 Vickers Harderness: 1220HV
Vurgulamak:

Tam kontur zirkonya

,

önceden sinterlenmiş zirkonya


Ürün Açıklaması

Yüksek Yarı Saydamlık Zirkonya Diş Zirkonya Blokları A3 Diş Zirkonya Boş

XTCERA boşlukları biyo-uyumlu zirkonyumdioksitten yapılır. İtriyum oksit dengeleyici, malzemeyi çatlaklara karşı korur ve gerilme ve basınç dayanımını arttırır. Malzemenin içindeki özel tane büyüklüğü dağılımı ve eklenen alüminyum oksit ayrıca öğütme sırasında ve daha sonra klinik kullanımda ekstra güçle sonuçlanır. Olağanüstü mekanik özellikler, mükemmel kimyasal dayanıklılık ve yarı saydam renk predestin XTCERA ile birleştirildiğinde, diş frezeleme sistemleri için ideal malzeme sağlayıcısıdır.
X-Cera TT Saydamlık en üstte, tek taç, ön dişler, kakma / kaplama ve ayrıca kaplamalara uygulanır.

sinterleme:


Zirkonya bloğunun her grubu tamamen sinterleme testinden geçmiştir. Sinterleme yöntemleri, blokların nihai stabilitesini etkileyecek yarı saydamlık, boyama sonuçları, dayanıklılık, sertlik ve yaşlanma direnci gibi blokların özellikleri üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Bu nedenle, lütfen sinterleme eğrisini izleyin.
Restorasyonların yarı saydamlığı sinterleme sıcaklığı ve sinterleme fırınının düzenli bakımı ile yakından ilgilidir. Lütfen aşağıdaki sıcaklık çizelgesini takip ediniz.

Sinterleme eğrisi:

Beklenen kaliteyi elde etmek için sinterleme eğrileri takip edilmelidir.
Not: Lütfen protez üretimi için özel olarak tasarlanmış yüksek sıcaklık fırını kullanın. Seramik sinterlemesinin ısınma süresini ve soğutma süresini düzgün şekilde uzatması iyidir.

1. Sinterleme hazırlığı: deformasyonu önlemek için yeterli sinterleme alanı olduğundan emin olun. Boyadıktan sonra restorasyon kurutulmalıdır. Çatlaklara neden olabileceği için çok hızlı ısıtmayın. Kirlenmeyi restorasyonlardan uzak tutmak için toz geçirmez kapağın potaya takıldığından emin olun
2. Sinterleme sonrası: Sıcaklığın düşürülmesi ve restorasyonların yapılması için talimatların ardından. Çatlakları önlemek için fırın sıcaklığını çok hızlı düşürmeyin.

3. En yüksek sıcaklık: en yüksek sıcaklık yarı saydamlığı ve boyama sonuçlarını etkiler. Her adımın doğru sıcaklığından emin olun. Sinterleyin ve talimata göre ısıyı koruyun.

İletişim bilgileri
sales

Naber : +8618125518955