products

SHT Preshaded A3 Zirkonya Diş Malzemesi Önceden Renklendirilmiş Yüksek Saydamlık

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: XTCERA
Sertifika: CE FDA ISO13485
Model numarası: SHT Preshaded
Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: negotiable according to order quantity
Ambalaj bilgileri: kutu paket
Teslim süresi: 10-15 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1500 adet / gün
Detay Bilgi
Bükülme gücü: 1050Mpa Translucency: % 47
Vickers Sertliği: 1293HV Sitotoksisite testi: Hiçbiri
Hassasiyet testi: Hiçbiri Yoğunluk (sinterleme sonrası): 6.03 gr / cm
Vurgulamak:

yarı saydam zirkonya blokları

,

diş hekimliğinde zirkonya


Ürün Açıklaması

XTCERA Diş Zirkonya Blok SHT Preshaded A3 Yüksek Yarı Saydamlık Zirkonya

X-Cera SHT süper yüksek şeffaflık, ön ve arka dişlere, tam konturlara ve her türlü köprüye uygulanır. % 47 -% 49 arası saydamlığı, onu en çok aranan ürünlerden biri haline getirmektedir.

sinterleme:


Zirkonya bloğunun her grubu tamamen sinterleme testinden geçmiştir. Sinterleme yöntemleri, blokların nihai stabilitesini etkileyecek yarı saydamlık, boyama sonuçları, dayanıklılık, sertlik ve yaşlanma direnci gibi blokların özellikleri üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Bu nedenle, lütfen sinterleme eğrisini izleyin.
Restorasyonların yarı saydamlığı sinterleme sıcaklığı ve sinterleme fırınının düzenli bakımı ile yakından ilgilidir. Lütfen aşağıdaki sıcaklık çizelgesini takip ediniz.

Beklenen kaliteyi elde etmek için sinterleme eğrileri takip edilmelidir.
Not: Lütfen protez üretimi için özel olarak tasarlanmış yüksek sıcaklık fırını kullanın. Seramik sinterlemesinin ısınma süresini ve soğutma süresini düzgün şekilde uzatması iyidir.

1. Sinterleme hazırlığı: deformasyonu önlemek için yeterli sinterleme alanı olduğundan emin olun. Boyadıktan sonra restorasyon kurutulmalıdır. Çatlaklara neden olabileceği için çok hızlı ısıtmayın. Kirlenmeyi restorasyonlardan uzak tutmak için toz geçirmez kapağın potaya takıldığından emin olun
2. Sinterleme sonrası: Sıcaklığın düşürülmesi ve restorasyonların yapılması için talimatların ardından. Çatlakları önlemek için fırın sıcaklığını çok hızlı düşürmeyin.

3.Yüksek sıcaklık: en yüksek sıcaklık yarı saydamlığı ve boyama sonuçlarını etkiler. Her adımın doğru sıcaklığından emin olun. Sinterleyin ve talimata göre ısıyı koruyun.

İletişim bilgileri
sales

Naber : +8618125518955