products

CAD CAM Sistemiyle Uyumlu Yüksek Saydam Diş Zirkonya Boş

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: XTCERA
Sertifika: CE FDA ISO13485
Model numarası: SHT Preshaded
Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: negotiable according to order quantity
Ambalaj bilgileri: kutu paket
Teslim süresi: 10-15 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1500 adet / gün
Detay Bilgi
Malzeme: zirkonyum Dioksit Renk: Beyaz
Bükülme gücü: 1250Mpa Translucency: % 43
yoğunluk: 6.04g / cm Vickers Sertliği: 1298HV
Vurgulamak:

yarı saydam zirkonya blokları

,

diş hekimliğinde zirkonya


Ürün Açıklaması

Zirkonya Diş Malzemesi Boş Üstün Mukavemet Yüksek Yarı Saydamlık Zirkonya

C-CERA HT yüksek mukavemet ve yüksek translüsensi, şirketin en çok satan ürünlerinden biri olan malzeme, başa çıkma, başa çıkma köprüsü, kron, her türlü köprüye uygulanabilir. Her türlü restorasyon vakasında hem ön hem de arka restorasyon için uygundur.


sinterleme


Zirkonya bloğunun her grubu tamamen sinterleme testinden geçmiştir. Sinterleme yöntemleri, blokların nihai stabilitesini etkileyecek yarı saydamlık, boyama sonuçları, dayanıklılık, sertlik ve yaşlanma direnci gibi blokların özellikleri üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Bu nedenle, lütfen sinterleme eğrisini izleyin.
Restorasyonların yarı saydamlığı sinterleme sıcaklığı ve sinterleme fırınının düzenli bakımı ile yakından ilgilidir. Lütfen aşağıdaki sıcaklık çizelgesini takip ediniz.

Beklenen kaliteyi elde etmek için sinterleme eğrileri takip edilmelidir.


Not: Lütfen protez üretimi için özel olarak tasarlanmış yüksek sıcaklık fırını kullanın. Seramik sinterlemesinin ısınma süresini ve soğutma süresini düzgün şekilde uzatması iyidir.

1. Sinterleme hazırlığı: Deformasyonu önlemek için yeterli sinterleme alanı olduğundan emin olun. Boyadıktan sonra restorasyon kurutulmalıdır. Çatlaklara neden olabileceği için çok hızlı ısıtmayın. Kirlenmeyi restorasyonlardan uzak tutmak için toz geçirmez kapağın potaya takıldığından emin olun
2. Sinterleme sonrası: Sıcaklığın düşürülmesi ve restorasyonların yapılması için talimatların ardından. Çatlakları önlemek için fırın sıcaklığını çok hızlı düşürmeyin.

3.Yüksek sıcaklık: en yüksek sıcaklık yarı saydamlığı ve boyama sonuçlarını etkiler. Her adımın doğru sıcaklığından emin olun. Sinterleyin ve talimata göre ısıyı koruyun.

İletişim bilgileri
sales

Naber : +8618125518955